Αρκετά καλά τα πήγαμε και εχθές.Συνεχίζουμε και σήμερα.

Ειδικά στοιχήματα .(13/03).

Αρκετά καλά τα πήγαμε και εχθές με 3/4 σημεία να περνάνε απο την συγκεκριμένη στήλη.

ΓΑ2- ΓΑΛΛΙΑ LIGUE 2:ΡΕΜΣ vs ΛΑΒΑΛ Τρίτη 13/03/2012 ώρα 20:00

Η γηπεδούχος ΡΕΜΣ τις τελευταίες 120 μέρες, σε όλες τις διοργανώσεις που έχει συμμετάσχει, έχει παίξει ως ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ, συνολικά 4 αγώνες.

Στο 1ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ έχει φέρει 2 νίκες 0 ισοπαλίες, ενώ βρέθηκε να χάνει 2 φορές Με αυτό το ιστορικό ημιχρόνου 0 φορές έφερε σκορ 0-0, ενώ έφερε 1-0 σκορ 1 φορές και βρέθηκε να χάνει στο ημίχρονο 0 φορές με σκορ 0-1.

Έχει σκοράρει περισσότερα από 1 γκολ χωρίς να δεχτεί γκολ 1 φορές, ενώ πήγε στα αποδυτήρια στο τέλος του 1ου ημίχρονο 3 φορές με σύνολο 2 γκολ και άνω (Over 1.5) και 2 φορές με σύνολο 3 γκολ και άνω (Over 2.5).

Όσον αφορά στα ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ έχει καταφέρει 2 νίκες 0 ισοπαλίες και 2 ήττες. Αυτά τα τελικά της αποτελέσματα αναλύονται σε 4 φορές OVER 2,5 και τα υπόλοιπα 0 σε UNDER 2,5 γκολ.

Από τους 4 αυτούς αγώνες, σε 4 σκόραραν και οι δύο ομάδες, κάνοντας GOAL/GOAL, ενώ στους άλλους 0 έκανε NO GOAL.

Αναλύοντας το ΣΥΝΟΛΟ ΓΚΟΛ των αποτελεσμάτων που μόλις αναφέραμε, 0 φορές έχει φέρει Σύνολο 0-1 γκολ, 2 φορές Σύνολο 2-3 γκολ 2 φορές Σύνολο 4-6 γκολ και 0 φορές Σύνολο 7+ γκολ.
_________

Η φιλοξενούμενη ΛΑΒΑΛ τις τελευταίες 120 μέρες, σε όλες τις διοργανώσεις που έχει συμμετάσχει, έχει παίξει ως ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ, συνολικά 5 αγώνες.

Στο 1ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ έχει φέρει 1 νίκες 4 ισοπαλίες, ενώ βρέθηκε να χάνει 0 φορές Με αυτό το ιστορικό ημιχρόνου 1 φορές έφερε σκορ 0-0, ενώ έχανε με 1-0 σκορ 0 φορές και βρέθηκε να κερδίζει στο ημίχρονο 1 φορές με σκορ 0-1.

_________
  • Ενδιαφέρον παρουσιάζει το τελικό OVER 2,5 γκολ.
    - Ο αγώνας αυτός έχει τάση GOAL/GOAL.
    - Πρέπει να παιχτεί GOAL/GOAL!!!
ΓΑ2- ΓΑΛΛΙΑ LIGUE 2:ΧΑΒΡΗ vs ΣΕΝΤΑΝ Τρίτη 13/03/2012 ώρα 20:00

Η γηπεδούχος ΧΑΒΡΗ τις τελευταίες 120 μέρες, σε όλες τις διοργανώσεις που έχει συμμετάσχει, έχει παίξει ως ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ, συνολικά 6 αγώνες.

_________

Η φιλοξενούμενη ΣΕΝΤΑΝ τις τελευταίες 120 μέρες, σε όλες τις διοργανώσεις που έχει συμμετάσχει, έχει παίξει ως ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ, συνολικά 6 αγώνες.

_________

ΣΚ1- ΣΚΩΤΙΑ LEAGUE 1:       ΝΤΑΝΤΙ vs ΕΪΡ Τρίτη 13/03/2012 ώρα 21:45

Η γηπεδούχος ΝΤΑΝΤΙ τις τελευταίες 120 μέρες, σε όλες τις διοργανώσεις που έχει συμμετάσχει, έχει παίξει ως ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ, συνολικά 7 αγώνες.

_________

Η φιλοξενούμενη ΕΪΡ τις τελευταίες 120 μέρες, σε όλες τις διοργανώσεις που έχει συμμετάσχει, έχει παίξει ως ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ, συνολικά 8 αγώνες.

_________

- Ενδιαφέρον παρουσιάζει το τελικό OVER 2,5 γκολ.

CHL- CHAMPIONS LEAGUE:
ΙΝΤΕΡ vs ΜΑΡΣΕΪΓ Τρίτη 13/03/2012 ώρα 21:45

Η γηπεδούχος ΙΝΤΕΡ τις τελευταίες 120 μέρες, σε όλες τις διοργανώσεις που έχει συμμετάσχει, έχει παίξει ως ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ, συνολικά 12 αγώνες.

_________

Η φιλοξενούμενη ΜΑΡΣΕΪΓ τις τελευταίες 120 μέρες, σε όλες τις διοργανώσεις που έχει συμμετάσχει, έχει παίξει ως ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ, συνολικά 9 αγώνες.

_________
     ΑΓ1- ΑΓΓΛΙΑ LEAGUE 1:     ΓΕΟΒΙΛ vs ΣΚΑΝΘΟΡΠ Τρίτη 13/03/2012 ώρα 21:45

Η γηπεδούχος ΓΕΟΒΙΛ τις τελευταίες 120 μέρες, σε όλες τις διοργανώσεις που έχει συμμετάσχει, έχει παίξει ως ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ, συνολικά 8 αγώνες.

_________

Η φιλοξενούμενη ΣΚΑΝΘΟΡΠ τις τελευταίες 120 μέρες, σε όλες τις διοργανώσεις που έχει συμμετάσχει, έχει παίξει ως ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ, συνολικά 8 αγώνες.

_________

ΑΓ1- ΑΓΓΛΙΑ LEAGUE 1:      ΤΡΑΝΜΙΡ vs ΠΡΕΣΤΟΝ Τρίτη 13/03/2012 ώρα 21:45

Η γηπεδούχος ΤΡΑΝΜΙΡ τις τελευταίες 120 μέρες, σε όλες τις διοργανώσεις που έχει συμμετάσχει, έχει παίξει ως ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ, συνολικά 8 αγώνες.

_________

Η φιλοξενούμενη ΠΡΕΣΤΟΝ τις τελευταίες 120 μέρες, σε όλες τις διοργανώσεις που έχει συμμετάσχει, έχει παίξει ως ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ, συνολικά 8 αγώνες.

_________

- Ενδιαφέρον παρουσιάζει το τελικό UNDER 2,5 γκολ.
    - Ο αγώνας αυτός έχει τάση NO GOAL.
     ΑΓ1- ΑΓΓΛΙΑ LEAGUE 1:     ΣΤΙΒΕΝΕΪΤΖ vs ΟΛΝΤΑΜ Τρίτη 13/03/2012 ώρα 21:45

Η γηπεδούχος ΣΤΙΒΕΝΕΪΤΖ τις τελευταίες 120 μέρες, σε όλες τις διοργανώσεις που έχει συμμετάσχει, έχει παίξει ως ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ, συνολικά 7 αγώνες.

_________

Η φιλοξενούμενη ΟΛΝΤΑΜ τις τελευταίες 120 μέρες, σε όλες τις διοργανώσεις που έχει συμμετάσχει, έχει παίξει ως ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ, συνολικά 9 αγώνες.

_________

ΑΓ2- ΑΓΓΛΙΑ LEAGUE 2:       ΝΤΑΓΚΕΝΑΜ & ΡΕΝΤ vs ΝΟΡΘΑΜΠΤΟΝ Τρίτη 13/03/2012 ώρα 21:45

Η γηπεδούχος ΝΤΑΓΚΕΝΑΜ & ΡΕΝΤ τις τελευταίες 120 μέρες, σε όλες τις διοργανώσεις που έχει συμμετάσχει, έχει παίξει ως ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ, συνολικά 9 αγώνες.

_________

Η φιλοξενούμενη ΝΟΡΘΑΜΠΤΟΝ τις τελευταίες 120 μέρες, σε όλες τις διοργανώσεις που έχει συμμετάσχει, έχει παίξει ως ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ, συνολικά 5 αγώνες.

_________

ΑΦΚ- ΑΓΓΛΙΚΟ ΦΟΥΤ ΚΟΝΦ.:        ΚΕΜΠΡΙΤΖ vs ΜΠΑΡΟΟΥ Τρίτη 13/03/2012 ώρα 21:45

Η γηπεδούχος ΚΕΜΠΡΙΤΖ τις τελευταίες 120 μέρες, σε όλες τις διοργανώσεις που έχει συμμετάσχει, έχει παίξει ως ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ, συνολικά 6 αγώνες.

_________

Η φιλοξενούμενη ΜΠΑΡΟΟΥ τις τελευταίες 120 μέρες, σε όλες τις διοργανώσεις που έχει συμμετάσχει, έχει παίξει ως ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ, συνολικά 7 αγώνες.

_________

• ΑΦΚ- ΑΓΓΛΙΚΟ ΦΟΥΤ ΚΟΝΦ.:       ΜΑΝΣΦΙΛΝΤ vs ΦΛΙΤΓΟΥΝΤ ΤΑΟΥΝ Τρίτη 13/03/2012 ώρα 21:45

Η γηπεδούχος ΜΑΝΣΦΙΛΝΤ τις τελευταίες 120 μέρες, σε όλες τις διοργανώσεις που έχει συμμετάσχει, έχει παίξει ως ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ, συνολικά 7 αγώνες.

_________

Η φιλοξενούμενη ΦΛΙΤΓΟΥΝΤ ΤΑΟΥΝ τις τελευταίες 120 μέρες, σε όλες τις διοργανώσεις που έχει συμμετάσχει, έχει παίξει ως ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ, συνολικά 7 αγώνες.

_________

- Αξίζει να κοιτάξουμε το σύνολο γκολ 2 έως 3.

• CLA- ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ:
    ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ vs ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΤΑΤΣΙΡΑ Τρίτη 13/03/2012 ώρα 00:45

Η γηπεδούχος ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ τις τελευταίες 120 μέρες, σε όλες τις διοργανώσεις που έχει συμμετάσχει, έχει παίξει ως ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ, συνολικά 1 αγώνες.

_________

Η φιλοξενούμενη ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΤΑΤΣΙΡΑ τις τελευταίες 120 μέρες, σε όλες τις διοργανώσεις που έχει συμμετάσχει, έχει παίξει ως ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ, συνολικά 1 αγώνες.