Αναρτήσεις

Προβολή αναρτήσεων από Οκτωβρίου 10, 2011

Eν αναμονή των νέων αλλαγών στο blog.

ΟΛΝΤΑΜ - ΜΚ ΝΤΟΝΣ *** Στο 3,30-3,30 ο άσος, φαβορί του 2,20-2,25 το διπλό. Χωρίς σημαντικές μεταβολές το σετ. *** Τηλεοπτική αναμέτρηση ΟΛΝΤΑΜ:  Βρήκε αποκούμπι στο Τρόφι και με το επαγγελματικό 1-0 στο Σκάνθορπ, γλύκανε τα πρόσφατα στραβοπατήματα του πρωταθλήματος, πετυχαίνοντας παράλληλα την πρώτη της νίκη σε αγώνα κυπέλλου από τον Αύγουστο του 2008. Ακρως ουσιαστική στο πρώτο μισό η Ολνταμ, πέτυχε το μοναδικό γκολ στο 26'. Αμυντικά αναλώθηκε στην επανάληψη και έστω και με κάποια δυσκολία ξεπέρασε την πίεση. Περασμένο ξεχασμένο πάντως το ματς με τη Σκάνθορπ, αφού η επίσκεψη της ΜΚ στο αποψινό τηλεοπτικό δεν αφήνει πολλά περιθώρια στον Ντίκοφ και τους παίκτες του για άλλες σκέψεις.  «Δεν θα διαφοροποιηθώ πολύ από αυτά που λένε συνήθως οι μάνατζερ σε αυτές τις κατηγορίες πριν από ένα τηλεοπτικό ματς. Είναι μια ευκαιρία για τους παίκτες μου να δείξουν τις ικανότητές τους σε όλους όσοι δουν το παιχνίδι, δεν θα την έχουν συχνά και είναι στο χέρι τους να την πιάσουν από τα μαλλιά. Δε