Αναρτήσεις

Προβολή αναρτήσεων από Οκτωβρίου 4, 2011

Οι κυριότερες εκτιμήσεις.

Λίγκ Τροφι και MLS. Αναμετρήσεις για τη δεύτερη φάση. Σε περίπτωση ισοπαλίας στο 90λεπτο, ακολουθούν κατευθείαν πέναλτι, χωρίς παράταση. ΣΚΑΝΘΟΡΠ - ΟΛΝΤΑΜ *** Στο πρωτάθλημα φέτος: Σκάνθορπ - Ολνταμ 1-2 (16/8). *** Στο 1,90 ο άσος, στο 3,75-4,00 το διπλό, χωρίς κάτι το ιδιαίτερο. ΣΚΑΝΘΟΡΠ (Α'):  Μετά τη Γέοβιλ, σειρά είχε η Στίβενεϊτζ και το εκτός έδρας 2-1, η δεύτερη φετινή νίκη της Σκάνθορπ που δείχνει να λύνεται σιγά-σιγά. Ουσιαστική και όχι λαμπερή η εμφάνιση της, για μια Σκάνθορπ που έκανε ένα καλό πρώτο 45λεπτο και στην εκπνοή του μπόρεσε να πάρει προβάδισμα. Αμυντική έμφαση στην επανάληψη, άφησε την υπεροχή στην αντίπαλο της και έπαιξε με αντεπιθέσεις, βρίσκοντας σε μια από αυτές στόχο στο 90', με τη μείωση του σκορ στις καθυστερήσεις να μην αλλάζει κάτι. «Είναι από τις δυσκολότερες έδρες, οπότε το ζητούμενο ήταν οι πόντοι και όχι η εμφάνιση. Τονώσαμε την αυτοπεποίθησή μας και συνεχίζουμε με ένα παιχνίδι για το Τρόφι που είναι ένας θεσμός τον οποίο δεν κρύβω ότι θα