Αναρτήσεις

Προβολή αναρτήσεων από Μαΐου 24, 2012

Εκτιμήσεις Πέμπτης.

Εικόνα
Κάνει 10/12 τα over η Χάκεν (1,70) Καλύτερη επίθεση του πρωταθλήματος με 28 γκολ, 2η η Έλφσμποργκ με 20 H Έλφσμποργκ θέλει να διατηρήσει την απόστασή της από τους διώκτες της και το απόλυτο στην έδρα της. Η Χάκεν πάντως είναι σε καλή κατάσταση και ικανή να την απειλήσει με την επίθεσή της. Στο 1,70 το over. H πρωτοπόρος Έλφσμποργκ διαχείριστηκε άψογα τη δεύτερη φετινή της ήττα από την Μάλμε με 1-0 περνώντας τη Δευτέρα με 0-3 από την έδρα της Σούντσβαλ. Προηγήθηκε με τον Ισιζάκι στο πρώτο ημίχρονο χάνοντας σημαντικές ευκαιρίες για δεύτερο τέρμα. Στην επανάληψη μπήκε νωθρά στο ματς, όμως σταδιακά ανέβασε ρυθμό και έφτασε σε δύο ακόμη γκολ. Με είκοσι γκολ διαθέτει την δεύτερη καλύτερη επίθεση της κατηγορίας, ενώ κορυφαία επίδοση έχει αμυντικά καθώς έχει δεχθεί μόλις επτά γκολ. Μετρά 9/1