Αναρτήσεις

Προβολή αναρτήσεων από Οκτωβρίου 29, 2011

Κουπόνι για σοβαρά πονταρίσματα.

ΕΒΕΡΤΟΝ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ. *** Επεσε το διπλό σε λίγες εταιρίες. Ανώτερη τιμή το 1,90. Ο άσος φτάνει και το 5,00. *** Οπαδός της Εβερτον ο Ρούνι, αντιμετωπίζεται πάντως ως εχθρός από τη στιγμή που άφησε τα «ζαχαρωτά» για τους «κόκκινους διαβόλους». *** 5-6-28 στα τελευταία 39 παιχνίδια. *** Η Γιουνάιτεντ έχει σκοράρει έξι γκολ με κεφαλιά, τα περισσότερα από κάθε άλλη ομάδα. *** Μόνο η Μπόλτον έχει επιτρέψει περισσότερα σουτ στην εστία της από τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ. Συνολικά 54 σουτ έχουν πάει προς το τέρμα των «κόκκινων διαβόλων». Εχει κρατήσει, παράλληλα, μόλις τρεις φορές ανέπαφη την εστία της στα τελευταία 13 ματς. ΕΒΕΡΤΟΝ: Ματσάρα έγινε την Τετάρτη με την Τσέλσι στο Λιγκ Καπ, απώλεσε όμως την πρόκριση στην παράταση, γνωρίζοντας την ήττα με 2-1 στο «Γκούντισον Παρκ». Από ένα πέναλτι χαμένο οι δύο ομάδες (στο 0-0 η Τσέλσι, στο 0-1 η Εβερτον), δύο αποβολές (έπαιζε από τις αρχές του δεύτερου με παίκτη παραπάνω, αποβλήθηκε στην παράταση ο Ντρέντε) και πολλές χαμένες φάσεις