Αναρτήσεις

Προβολή αναρτήσεων από Απριλίου 7, 2012

Κυριότερες επιλογές απο το Σαββατιάτικο κουπόνι.

Εικόνα
Ξανά over για Στουτγάρδη & Μάιντζ YES. Την 4η και 5η καλύτερη επίθεση της κατηγορίας διαθέτουν οι δύο ομάδες Από εντυπωσιακά αποτελέσματα προέρχονται Στουτγάρδη και Μάιντζ, που διαθέτουν την 4η και 5η καλύτερη επίθεση της κατηγορίας, αντίστοιχα. Οι γηπεδούχοι σκόραραν 22 γκολ στα οκτώ τελευταία, ενώ οι φιλοξενούμενοι έχουν μόνο over (1,72 στην Bet365) στα έξι παιχνίδια που προηγήθηκαν. Σε ένα εντυπωσιακό παιχνίδι με οκτώ γκολ και πολλές ανατροπές, η Στουτγάρδη κατάφερε να φύγει αλώβητη από την έδρα της Ντόρτμουντ, αποσπώντας ισοπαλία 4-4. Βρέθηκε με 2-0 πίσω στο σκορ, το γύρισε σε 2-3 μέσα σε οκτώ λεπτά (71’-79’), έμεινε πάλι πίσω στο σκορ στο 87’ με 4-3 και τελικά ισοφάρισε στο τελευταία λεπτό των καθυστερήσεων. Οι γηπεδούχοι έχουν ανέβει στην έκτη θέση της βαθμολογίας με συνεχόμενα θετικά αποτελέσματα και αύξησαν κατακόρυφα τις πιθ