Αναρτήσεις

Προβολή αναρτήσεων από Μαρτίου 13, 2012

Αρκετά καλά τα πήγαμε και εχθές.Συνεχίζουμε και σήμερα.

Ειδικά στοιχήματα .(13/03). Αρκετά καλά τα πήγαμε και εχθές με 3/4 σημεία να περνάνε απο την συγκεκριμένη στήλη. ΓΑ2- ΓΑΛΛΙΑ LIGUE 2: ΡΕΜΣ vs ΛΑΒΑΛ Τρίτη 13/03/2012 ώρα 20:00 Η γηπεδούχος ΡΕΜΣ τις τελευταίες 120 μέρες, σε όλες τις διοργανώσεις που έχει συμμετάσχει, έχει παίξει ως ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ, συνολικά 4 αγώνες. Στο 1ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ έχει φέρει 2 νίκες 0 ισοπαλίες, ενώ βρέθηκε να χάνει 2 φορές Με αυτό το ιστορικό ημιχρόνου 0 φορές έφερε σκορ 0-0, ενώ έφερε 1-0 σκορ 1 φορές και βρέθηκε να χάνει στο ημίχρονο 0 φορές με σκορ 0-1. Έχει σκοράρει περισσότερα από 1 γκολ χωρίς να δεχτεί γκολ 1 φορές, ενώ πήγε στα αποδυτήρια στο τέλος του 1ου ημίχρονο 3 φορές με σύνολο 2 γκολ και άνω (Over 1.5) και 2 φορές με σύνολο 3 γκολ και άνω (Over 2.5). Όσον αφορά στα ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ έχει καταφέρει 2 νίκες 0 ισοπαλίες και 2 ήττες. Αυτά τα τελικά της αποτελέσματα αναλύονται σε 4 φορές OVER 2,5 και τα υπόλοιπα 0 σε UNDER 2,5 γκολ. Από τους 4 αυτούς αγώνες, σε 4 σκόραρ