Αναρτήσεις

Προβολή αναρτήσεων από Νοεμβρίου 2, 2011

Βαθμολογίες ομίλων αναλύσεις-προτεινόμενα σημεία απο champions league.

ΤΡΑΜΠΖΟΝΣΠΟΡ – ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ *** Ελαφρώς φαβορί σύμφωνα με τους ξένους μπουκ η Τραμπζόν (2,50–3,25–2,90), μοιρασμένο το έχει ο ΟΠΑΠ (2,45-3,10-2,45). *** Στο 24.169 θέσεων «Χουσεΐν Αβνί Ακέρ» της Τραπεζούντας. *** Σε επίπεδο Τσάμπιονς Λιγκ η ΤΣΣΚΑ έχει επισκεφθεί μία φορά την Τουρκία, το 2007/08, όταν έχασε 3-1 από τη Φενέρ. *** Διαιτητής: Αλμπέρτο Ουντιάνο Μαγένκο (Ισπανία). ΤΡΑΜΠΖΟΝΣΠΟΡ (Νο. 101):  Εχοντας συγκεντρώσει τέσσερις βαθμούς τις τρεις πρώτες αγωνιστικές, έχει κάθε δικαίωμα να ελπίζει.   Μέχρι να δεχτεί το δεύτερο γκολ στην επανάληψη στάθηκε καλά κόντρα στη ΤΣΣΚΑ στο τελευταίο παιχνίδι, επιθετικά όμως ήταν προβλέψιμη και πλήρωσε τα κενά στην άμυνα, φεύγοντας με ήττα 3-0 από τη Μόσχα. «Χρυσή» νίκη στο πρωτάθλημα το Σάββατο, επικράτησε με 1-0 εκτός έδρας της Γκαζιαντέπ χάρη στο τέρμα του Χαλίλ Αλτιντοπ (93’) στις καθυστερήσεις. Η μπίλια θα μπορούσε να κάτσει παντού, με τις δυο ομάδες να δημιουργούν και να χάνουν ευκαιρίες, γενικά ήταν πιο παραγωγική σ