Αναρτήσεις

Προβολή αναρτήσεων από Οκτωβρίου 21, 2011

Αρκετά ενδιαφέροντα σημεία για σήμερα

ΚΑΡΛΣΡΟΥΗ - ΜΠΟΧΟΥΜ *** Ισορροπημένο σετάρισμα στο 2,50-2,60 ο άσος, ένα κλικ πιο πάνω προσφέρεται το διπλό. *** Προϊστορία: 8-8-2 ΚΑΡΛΣΡΟΥΗ:  Απέδειξε πως η εμφάνιση απέναντι στην Γκρόιτερ Φιρτ δεν είναι ο κανόνας αλλά μια φωτεινή εξαίρεση. Στο Βερολίνο κόντρα στην Ουνιόν γύρισε ξανά στα γνωστά μέτρια στάνταρ της με αποτέλεσμα να χάσει εύκολα 2-0. Σχεδόν απούσα σε ολόκληρο το πρώτο ημίχρονο, δέχθηκε ασφυκτική πίεση με το που ξεκίνησε το ματς και στο 15' έφαγε το γκολ με ευθύνη του τερματοφύλακά της. Στην επανάληψη ανέβασε ρυθμούς, κέρδισε μέτρα στο γήπεδο, αλλά πλην μίας καλής ευκαιρίας δεν έκανε τίποτα αξιοσημείωτο. Αντίθετα οι γηπεδούχοι έφταναν με κόντρα επιθέσεις πιο απειλητικά στην εστία της και στο 79’ της έδωσαν τη χαριστική βολή. Εχοντας μόλις μία νίκη στους τελευταίους οκτώ αγώνες άπαντες έχουν παραδεχθεί στο στρατόπεδό της πως ο πόλεμος έχει ξεκάθαρη πλέον στόχευση και είναι η αποφυγή του υποβιβασμού. « Είδαμε πως στους δύο αγώνες που προηγήθηκαν είχαμε εντελώς