Αναρτήσεις

Προβολή αναρτήσεων από Οκτωβρίου 30, 2011

Ξεχωρίζουν κάποια καλά σημεία αλλά με δυσκολία...

***Φορτώθηκε το under στο Σιένα – Κιέβο ***Προβλήματα στην άμυνα της Λάτσιο, παίζει ο Σισέ ***Ερωτηματικό ο Ντι Νατάλε στην Ουντινέζε, χωρίς Πινίγια η Παλέρμο ***Τελευταία ελπίδα για Τζαμπάολο στην Τσεζένα ***Για τους πρώτους εντός έδρας βαθμούς Λέτσε και Μπολόνια ΣΙΕΝΑ – ΚΙΕΒΟ *** Ο άσος της Σιένα στο 2,20, το διπλό της Κιέβο σε υψηλή τιμή, φτάνει και στο 4,00. Τεράστια ποσά έχουν παιχτεί στο under, που κατρακύλησε στο 1,55. ***Προϊστορία: 1-3-5 ΣΙΕΝΑ: Κάθε βαθμός εκτός έδρας είναι ικανοποιητικός για την Σιένα, που έφυγε με το 1-1 από τη Νοβάρα. Μπορούσε να το φτάσει ως το τέλος, καθώς δέχτηκε την ισοφάριση στο 80’, ενώ στο πρώτο ημίχρονο ήταν καλύτερη, προηγήθηκε στο 17’ με τον Καλαϊό και είχε δύο καλές αντεπιθέσεις με πιθανότητες για το δεύτερο γκολ. Ομως στην επανάληψη μαζεύτηκε στην άμυνά της και προσπάθησε να κάνει διαχείριση, αδιαφορώντας για την επίθεση: «Ημασταν καλοί στο πρώτο ημίχρονο, φοβισμένοι στην επανάληψη. Σε κάθε περίπτωση η ισοπαλία με ικανοποιεί» , είπε